Pierwsze nasze kroki

Pierwsze nasze kroki w kierunku dostarczania internetu zrobiliśy w 2004 , a dokładnie w marcu tego roku. Pierwszym osiedlem na którym dostarczaliśmy internet było osiedle na ul. Sikorskiego w Kunicach. Historia zaczęła się od okalblowania osiedla kablami LAN i przekopywanie kabli między blokami. Początki były trudne i pracowite, ale warto było dla naszych przyszłych klientów.

Cały czas dążyliśmy do rozszeżania

Cały czas dążyliśmy do rozszeżania naszej sieci i naszego zasięgu. Po Kunicach przyszedł czas na podbój okolicznych miejscowości. W okolicach sierpnia 2004 roku zasięg mieliśmy już w Łazowie, Mirostowicach Dolnych, Stawniku.

W następnym roku 2005

W następnym roku 2005 nadal poszerzaliśmy nasz zasięg do listy miejscowości dołaczyliśmy Lipinki Łużyckie, Sieniawę Żarską i Górkę. Ale nie mieliśy w cale zamiaru na tym kończyć .

Kolejny punkt na mapie zasięgu firmy Maxnet postawiliśmy w 2007 roku. Dotarliśmy zasięgiem do dwóch kolejnych miejscowości do Jankowej Żagańskiej i do Szczepanowa.

zasięg sieci radiowej rok 2008

Chcąc nadal rozwijać firmę i poszerzać zasięg sieci radiowej rok 2008 był bardzo pracowity dla techników firmy. Za zadanie postawili sobie dotarcie zasięgiem aż do siedmiu miejscowości. Zadanie wykonali wzorowo i dzięki temu z naszych usług mogli skorzystac mieszkańcy Boruszyna, Cisowej, Zajączka oraz Niwicy, Grotowa, Włostowic i Miłowic.

czas na modernizacji i polepszaniu jakości

Kolejne lata upływały cały czas na modernizacji i polepszaniu jakości naszych usług. Cały czas dbaliśmy abyście mieli Państwo stały, nieprzerwany dostęp do internetu w swoich domach. Śledziliśmy wszystkie nowinki techniczne aby nasze usługi cały czas się rozwijały i były świadczone na najwyższym poziomie.

bloki na ul. Okrzei

{mosmap height='250'}

W 2008 roku ,,okablowalismy'' bloki na ul. Okrzei. Dzięki temu możemy świdczyć równiez tam nasze usługi.

Drożków


Aby dotrzeć do jak największej liczby klientów cały czas poszeżaliśmy swój zasięg w 2014 roku moglismy już świadczyć nasze usługi w takich miejscowościach jak Drożków, Pietrzyków i Lubanice.

Gigabit WiFi


Rok 2015 był rokiem unowocześniania naszych nadajników wkroczylismy w nową technologię i w erę piątej generacji sieci bezprzewodowych IEEE 802.11ac czyli Gigabit WiFi.
Cały czas staramy się aby jakość świadczonych prze nas usług była na najwyższym poziomie i spełniała Państwa oczekiwania. Dostarczamy internet do wielu miejscowości być może także do Twojej . Sprawdź zasięg na naszej mapie i rozpocznij swoją przygodę w świecie internetu z firmą MAXNET. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.